Share | 

Elizabeth miegamasis/vonios kambarys/drabužinė/balkonėlis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Guest

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Elizabeth miegamasis/vonios kambarys/drabužinė/balkonėlis   2014-12-30, 17:49

-Nejaugi negalit suprasti ko aš noriu?-ištarė pakeldama akis į jį ir apsikabindama kelius. Ji niekada nesvajojo gyventi tokį gyvenimą, kuomet bijos tamsos ir vienatvės labiau nei mirties. Giliai įkvėpė užmerkdama akis ir vėl atsimerkė.
-Visiems visada svarbiau būdavo mano seserys negu aš...Ko norėt...darau gėdą Marteliams...
Atgal į viršų Go down
Guest

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Elizabeth miegamasis/vonios kambarys/drabužinė/balkonėlis   2014-12-30, 18:28

-na aš ne aiškeregys ir netelepats
pasakė merginai pažėrus,jam tą klausimą
O prakalbus apie seseris nustebo
- Tu labai graži. ir kaip suprasti gėdą? Ar aš ko nors nežinau?
Vaikinas susidomėjo merginos žodžiais.Kaip tokia gražuolė gali daryti gėdą šeimai,jam buvo nesuprantama
Atgal į viršų Go down
Guest

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Elizabeth miegamasis/vonios kambarys/drabužinė/balkonėlis   2014-12-30, 19:46

-Gal greičiau vyras, kurio turi vengti visos moterys.Nemanai, jog sugriovęs gyvenimą man, sugriausi ir kažkam kitam?-paklausė stebėdama jį. Tiesą pasakius Gaspard'as buvo simpatiškas vyras, tačiau jei jo nepažinotų gal ir norėtų, kad toks pirštųsi, bet dabar...ne.
Atgal į viršų Go down
Guest

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Elizabeth miegamasis/vonios kambarys/drabužinė/balkonėlis   2014-12-30, 19:52

-Sakau,kad tai buvo dėlto,kad kažkas ir manau žinau,kas įpykė kažko man į vyną. Pats savim šlykščiuosi ir niekada taip nesielgčiau. Ypač,kai pats nuplėšiau,kažkokį girtą tipą nuo merginos.
pasakė gražuolei tiesą nieko neslėpdamas
Atgal į viršų Go down
Guest

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Elizabeth miegamasis/vonios kambarys/drabužinė/balkonėlis   2014-12-30, 23:27

-Kažkodėl nesinori tikėti...-papurtė galvą atsidusdama. Jai nusibodo būti šiame kambaryje apsuptai keturių sienų, bet išeiti kažkur bijojo. -Manau, kad tavo įsivaizduojamas sužadėtuves teks atidėti.
Atgal į viršų Go down
Guest

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Elizabeth miegamasis/vonios kambarys/drabužinė/balkonėlis   2014-12-31, 00:26

Išgirdęs merginos žodžius atsistojo
-Nenori nereikia
pasakė,taip lyg jam nenurūpėtų. Vyras nebeketino prašyti
-Jei išeisiu pro duris jų niekada ir nebus
tarė lėtai eidamas duru link.Jis tylėjo ir mąstė ar mergina jį sulaikysa
Atgal į viršų Go down
Guest

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Elizabeth miegamasis/vonios kambarys/drabužinė/balkonėlis   2014-12-31, 00:40

O Elizabeth visai nerūpėjo jis. Galbūt dėl to, jog viduje virte virė įtūžis, kuris vertė ją daužyti viską kas papuola po ranka, tačiau ji taip nedarė.Buvo rami mergina, kuri tylėjo žiūrėdama į duris, lyg lauktų kada jis išeis.
(laboos)
Atgal į viršų Go down
Guest

Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Elizabeth miegamasis/vonios kambarys/drabužinė/balkonėlis   2015-01-01, 18:41

Vaikinas be žodžių išėjo iš kambario atsisukęs į merginą pažvelgė į ją
-Sudie jei persigalvosi žinai,kur mane rasti
uždaręs duris nuėjo savo keleis,kur akys vedė,kur kojos nešė
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Elizabeth miegamasis/vonios kambarys/drabužinė/balkonėlis   

Atgal į viršų Go down

Elizabeth miegamasis/vonios kambarys/drabužinė/balkonėlis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Flood'o kambarys [8]