Share
 

 Domestiques

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Tilly Bowes-Lyon


Tilly Bowes-Lyon

Posts :
696

Domestiques Empty
RašytiTemos pavadinimas: Domestiques   Domestiques Icon_minitime2014-12-24, 02:19tarnai

lol
Malena Costa

21 || unknown
Tarnaitė, svajojanti kada nors tapti princese, todėl vagia iš aukštuomenės damų papuošalus ir apdarus. Buvo susižadėjusi su kariu Brynden De Sauveterre, tačiau kol jam prisiekinėjo meilę, dulkinosi su Avery Villeneuve. Galiausiai sužadėtuves su Brynden nutraukė, o su Avery miega iki šiol, tačiau nieko rimto jam nejaučia.

✓ OPEN

Monique Bouvier

28 || unknown
Darbuojasi rūmų virtuvėje, bet yra neišpasakyto grožio ir toli gražu neprimena varguolės, todėl kitos moteriškės tarnų tarpe jos labai nemėgsta ir nekenčia. Susižadėjusi su kariu Henry Gérard, bet nieko jam nejaučia. Patraukė ex-karaliaus Matthieu Montague dėmesį, todėl karts nuo karto lenda pas jį į lovą ir nors supranta, kad yra jam niekas, pradeda jam justi kažką panašaus į meilę ir dėl to labai stipriai kankinasi.

✓ OPEN

Avery Villeneuve

25 || unknown
Vienas iš rūmų liokajų. Tikras chamas, bet užtai turi daug sąmojo ir žavesio, labai aktyviai dalyvauja rūmuose vykstančiame politiniame žaidime, bando sukiršinti aukštuomenės šeimas, vis merkia akį dailioms jų atstovėms. Yra vienišas, nors su Malena Costa palaiko draugystę be įsipareigojimų. Žino apie kilmingosios Elizabeth Martel išprievartavimą, dėl to ją šantažuoja vardan geresnio posto.

✓ open

Leonard Pierre

27 || unknown
Arklininkas. Labai išvaizdus ir geras vyras, todėl daugeliui merginų patinka, bet jam širdy tik viena moteris - Nicole Montague - de Rouge. Deja, Leo niekaip negali patraukti jos dėmesio, todėl naktimis stovi prie jos kambario durų ir klauso kaip ji duodas su kitais vyrais, įsivaizduodamas, kad jis jų vietoje.

✓ open

Cynthia Ravensdale

19 || Alexandra Wydrych
Cynthia būdama šešiolikos pabėgo iš tėvų namų Londone vien tam, kad atrastų tikrąją meilę. Likimas ją atnešė į Prancūziją po kelių metų vargo Londono prasčiausiuose rajonuose. Visai neseniai įsidarbino Dupond namuose vien tam, kad pagaliau užsidirbtų ir baigusi šiokius tokius mokslus galėtų pradėt dirbt guvernante.

✘ TAKEN

➴ ➴ ➴ ➴ ➴

Domestiques Tumblr_nh4grsAWTM1tq9jyzo5_250
Atgal į viršų Go down
 

Domestiques

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Power is power :: Siūlomi veikėjai-