Share
 

 Réprouvé

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Tilly Bowes-Lyon


Tilly Bowes-Lyon

Posts :
696

Réprouvé Empty
RašytiTemos pavadinimas: Réprouvé   Réprouvé Icon_minitime2014-12-24, 02:25atstumtieji

lolrobb huntington

38 || unknown
Šis vyras - kalvis, nors iš tikrųjų specializuojasi kaip samdomas žudikas, padėjęs atlaisvint ne vieną postą. Per paskutiniąją savo misiją neteko rankos (nuo riešo dalies) ir pasigamino sau naują iš aukso. Be to, šis vyriškis ne tik, kad sugeba dangstytis padoraus miestiečio vardu, bet dar ir su maištininkais kolaboruoja.

✓ open

elana eyre

22 || unknown
Dėl savo neįprastos išvaizdos (t.y. tamsesnės odos spalvos) ir gebėjimų, mergina slapstosi jau nuo mažų dienų. Ella yra įvaldžiusi užkalbėjimus, voodoo magiją ir komunikuoja su mirusiųjų pasauliu, todėl nors ir turi gyventi atokiau nuo civilizacijos, yra lankoma daugelio aukštuomenės narių.

✓ open

Laverna d'ali

29 || unknown
Moteriškė visų laikoma velnio žmona vien dėl to, kad praktikuoja magiją. Jokie kariai jos nesugauna, o ir šiaip, daug kas iš aukštuomenės jos prisibijo dėl to, kad ji žino daug moteriškių paslapčių: Laverna padeda dažnai ne tik priimti sunkius gimdymus, bet ir daro abortus, dalina merginoms įvairius patarimus. Tiesą pasakius, ji pati priėmė Alexander ir iš mirštančios karalienės lūpų išgirdo jo tėvo vardą. Gaila, kad boba per daug panirusi į savo darbą, kad kam ką pasakytų.

✓ open

Anastasia Huntington

17 || Miranda Kerr
Robb Huntington nesantuokinė duktė, gimusi kažkur Prancūzijos užkampy vienišai moteriškei. Kadangi kaime buvo berniukų deficitas, jo gynybai (haha, ironija) buvo imamos mergaitės. Taip jau nuo penkerių metukų Anastasia mokėsi ginklų laviravimo meno iki šešiolikto gimtadienio proga sužinojo, jog motina pasimirė. Būtent todėl ji ir iškeliavo vieną kartą gyvenime matytą tėvą, mat neturėjo jokių santaupų.

✘ taken

➴ ➴ ➴ ➴ ➴

Réprouvé Tumblr_nh4grsAWTM1tq9jyzo5_250
Atgal į viršų Go down
 

Réprouvé

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Power is power :: Siūlomi veikėjai-