Share
 

 Situacija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
William Torres

when your fantasies become your legacy, promise me a place in your house of memories.

William Torres

Posts :
1027

Situacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Situacija   Situacija Icon_minitime2014-12-25, 21:27


XVII a., didingoji Prancūzija. Sudėtingo ir kruvino gimdymo metu miršta karaliaus Matthieu žmona, palikdama jam vieną vienintelį sosto įpėdinį, tačiau netrukus po jos mirties pradeda sklisti gandai, jog sosto įpėdinis Alexander yra visai ne karaliaus sūnus, o paprasčiausias pavainikis, kurio gyvybė užsimezgė po karalienės ištvirkavimų su vokiečių karališkosios šeimos nariu. Kyla sąmyšis ir didelis nepasitenkinimas prancūzų aukštuomenės tarpe, tad karalius Matthieu nusprendžia kartą ir visiems laikams užčiaupti kilminguosius bei pasielgia labai netikėtai - apskelbia savo sūnų Alexander teisėtu Prancūzijos karaliumi, anksčiau laiko pasitraukdamas iš savo pareigų.

Laikas bėga ir paaiškėja, koks žiaurus tironas yra Alexander - prasideda eretikų gaudymai, raganų medžioklė, kiekvienas rūmų gyventojas pradeda baimintis dėl savo saugumo ir gyvybės, nes niekas nenumano, kaip rytoj pasielgs karalius. Aukštuomenė pasidalija į dvi skirtingas stovyklas - vieni nuoširdžiai pritaria tokiai žiauriai, tačiau, anot jų, būtinai valdžiai, mat tik taip galima Prancūziją paversti galingiausia imperija visoje Europoje ir, galbūt, net pasaulyje, tuo tarpu kiti pradeda planuoti sąmokslą prieš karalių Alexander. Pagrindinė sąmokslininkė - buvusio karaliaus Matthieu sesuo Nicole, kuri, padedama dalies kilmingųjų, ketina nuversti savo sūnėną nuo sosto ir grąžinti jį broliui, kadangi Matthieu persigalvoja ir... sumąsto, jog jam vėl reikia karūnos! Netvarka. Nieko keisto, kad miestiečių tarpe įsižiebia siaubingas nepasitenkinimas ir patyliukais pradeda kilti maištas prieš nesąmones rūmuose. Viskas, ko nori paprasti žmonės, tai valdžia, galinti patenkinti jų poreikius. Kalbos apie prastoką situaciją Prancūzijoje labai greitai pasklinda į kaimynines valstybes. Italija sureaguoja žaibiškai ir nusprendžia pasinaudoti suirute, todėl į Prancūziją išsiunčia princesę vedyboms su karaliumi Alexander, vildamiesi, jog Italija gaus dalį Prancūzijos žemių. Norėdami praplėsti savo įtaką Prancūzijoje, italai į šalį dar nusiunčia kelis kunigus iš Vatikano, tikruosius savo kėslus slėpdami po krikščionybės platinimo neramumų sukrėstoje Prancūzijoje pretekstu. Tuo tarpu nesnaudžia ir ispanai - jie savo princą su didžiausia palyda pasiunčia į Prancūziją su misija įsirangyti ištekėjusios buvusio karaliaus Matthieu sesers lovoje, mat tikisi, kad šitaip turės šansą prieiti prie Prancūzijos valdymo, bet princas gerokai labiau simpatizuoja ex-karaliui, o ne jo seseriai...

Trumpiau - aukštuomenėje verda arši kova dėl valdžios, žemių, įtakos sferų ir turtų, kiekvienas šio painaus žaidimo žaidėjas turi savo strategiją su kuria tikisi išlošti, tačiau papildomą galvos skausmą kelia miestiečių luomas, kuris vis garsiau ir garsiau pradeda kalbėti apie sukilimą.
Atgal į viršų Go down
https://ile-de-france.forumlt.com
 

Situacija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Power is power-