Share
 

 Soldats

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
William Torres

when your fantasies become your legacy, promise me a place in your house of memories.

William Torres

Posts :
1027

Soldats Empty
RašytiTemos pavadinimas: Soldats   Soldats Icon_minitime2014-12-26, 01:33kariai

lolrussell hugo

26 || unknown
Kariuomenės vadas, pareigas jam skyrė pats karalius Alexander. Nelabai nusipelnęs karo atžvilgiu, tačiau nuo vaikystės užpakaliais trynėsi su aukštuomene, be to, labai aktyviai remia karaliaus politiką. Atlieka karaliaus jam pavestas užduotis, gaudo eretikus ir kitus nusidėjelius, žodžiu, jis nusipelnęs žmogžudys. Namuose turi žmoną su ką tik gimusiu kūdikiu, bet nevengia apsilankyti kekšyne ar prasinešti pro rūmų tarnaites.

✓ open

Henry Gérard

32 || unknown
Kariuomenės seržantas, arba kitaip - būrio vado pavaduotojas. Jaučia didelį nuoskaudą dėl to, kad Russell Hugo lengvai gavo vado pareigas, labai su juo nesutaria ir kartą net bandė nužudyti, tačiau paskutinę akimirką apsigalvojo. Nepalaiko karaliaus Alexander politikos, dėl to slapčia remia maištininkus. Susižadėjęs su tarnaite Monique Bouvier, bet jos nemyli, todėl dažnai lanko kekšę Mathilde Alonso.

✓ OPEN

andre chastain

19 || unknown
Priklauso raitai kavalerijai, šaudo lanku. Iš tiesų yra kilminga mergina, bet nusprendė, kad nori turėti įdomų ir nenuspėjamą gyvenimą, todėl apsimetinėdama vaikinu prisijungė prie kariuomenės. Nepalaiko per daug nei karaliaus, nei maištininkų, išlieka neutrali. Brynder De Sauveterre žino jos paslaptį, beje, Andre yra jį slapta įsimylėjusi.

✓ open

Brynder De Sauveterre

22 || unknown
Į kariuomenę jį priėmė dėl išskirtinų gebėjimų valdyti kardą. Kartą užtiko nuogą Andre Chastain ir žino, kad ji iš tiesų yra mergina, tačiau laiko liežuvį už dantų, nes jai simpatizuoja. Palaiko maištininkus, todėl jiems slapta perdavinėja naudingą informaciją. Buvo susižadėjęs su tarnaite Malena Costa, bet nuo jos pabėgo sužinojęs apie išdavystę.

✓ open
Atgal į viršų Go down
https://ile-de-france.forumlt.com
 

Soldats

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Power is power :: Siūlomi veikėjai-