Share
 

 in/out

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Nadine de la Roche


avatar

Posts :
97

in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: in/out   in/out Icon_minitime2014-12-27, 19:20

in/out 4089399447
Atgal į viršų Go down
Misérable #3


avatar

Age :
devyniolika
Posts :
42

in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   in/out Icon_minitime2014-12-28, 19:37

Vos tik Maksimilian gavus žinute iš savo pavaldinio, kad jis yra kviečiamas į Martel dvarą, galima sakyti visai kaimynystėje nuo savojo, neslepiamai nustebo, mat jau kurį laiką su šia šeima šis menkai komunikavo, jei kada ir susikirsdavo keliai su vienu ar kitu, pabandydavo kiek galima jam pabūti mandagiu nors ir tai veikiausiai nelabai sekėsi. Tačiau, kad ir kaip bebūtų, regis šiandien rimtų planų neturėjo, o su vietiniais kilmingaisiais kada persimesti keliais žodeliais pasisvečiuojant, buvo gan geras metas. Palikdamas ramybėje vežėjus, vykstant vos į kitas plantacijas, jaunasis markizas liepė pakinkyti šiam jo žirgą ir jau po kelių valandų atjojo prie reikiamo dvaro. Dvaro apsaugai atpažinus De Rouge ir praleidus, šis nušoko nuo žirgo, perleisdamas vienam tarnui jo vadeles ir pats kilstelėjęs smakrą apžvelgė aplinką, kuri menkai rodėsi pasikeitusi dar nuo jo vaikystės laiku, bei nesivaržydamas užlipęs laiptais įžengė vidun pro jau pravertas guvių tarnaičių duris. Iškart pranešęs, kad perduotų Martel šeimos atstovams, kad šis atvykęs, gana mandagiu gestu, atsisakė būti palydimas į svetainė, mat šiam dabar buvo kur kas įdomiau kas jį pasitiks.
Atgal į viršų Go down
Nadine de la Roche


avatar

Posts :
97

in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   in/out Icon_minitime2014-12-28, 19:54

Jaunoji Martel jau kelias dienas tupėjo savo kambaryje ,ta pati aplinka ,tos pačios sienos ,tas pats baldų išstatymas ėmė ją slėgti. Taip tikriausiai jai nereiktu pastoviai atsikalbinėti prieš tėvą ir jai nereiktu sėdėti kambarį ,bet negi geriau sutikti su viskuo ir būti išnaudojama. Ne ,tai ne jai. Gabe niekad neįsivaizdavo savęs kaip paklusnios merginos. Vienai iš tarnaičių atbėgus į jos kambarį ir paaiškinus jog kažkoks vaikinas laukia prie durų ji kiek pamąstė ir nusimetusi savo ilgą ,geriausio šilko chalatą ji paliepė jį pakabint tarnaitei. Priėjusi prie stalčių ji gražiai atidarė ir išsitraukė raudonus apatinius. Apsivilkusi juos ji paėmė suknelę kurią nesenai pristatė iš siuvyklos. Apsivilkusi suknelę ji šyptelėjo ,nes ji atrodė puikiai. Išėjusi iš kambario ji nusileido kalvio darbo laiptais ir pažvelgusi kas atvyko tikrai nustebo. Kelias akimirkas pažiūrėjusi į vaikiną atsiduso ir bandė nepasakyti ko nors įžeidžiančio ar tiesiog nemandagaus ,nes tarnaitės kurios stovėjo šalia būtu viską išklojusios tėvui ,o tai nebūtu gerai. - Labas. - Ji pasakė tai savo mielų balseliu ir žiūrėjo į jį bei nepastebimai tyrinėjo jo veido bruožus ,jis iš tiesų jai neatrodė labai pasikeitęs nors jie ir nesimatė ilgai. - Kodėl tu čia? - Pažiūrėjo į jį ,žinoma ji turėjo kelis variantus kodėl jis galėtu čia būti ,gal jis atvažiavo pas jos tėvą ,o gal jos tėvas paprašė jo čia atvažiuoti ,nes pagal jį jo dukra turėjo palaikyti gerus santykius su kilmingaisiais.
Atgal į viršų Go down
Guest

Svečias

Anonymous


in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   in/out Icon_minitime2014-12-28, 21:43

Į kiemą įeina ir mažoji Martel. Merginos suknelė ištepta krauju, o dešinioji ranka apsukta skarele, tačiau to neįmanoma pamatyti, kadangi ji dėvi apsiaustą. Ji labiau įsisupa į apsiaustą ir nusiunčia tarną, kad nuneštų medžiagas į jos kambarį. Prieina prie sesers, prieš tai mandagiai pritupdama prieš svečią, tačiau vėl atsisuka į savo mieląją seserį.
-Labas, sesut,-sukužda ir nelaukusi atsakymo įeina į vidų.
Atgal į viršų Go down
Misérable #3


avatar

Age :
devyniolika
Posts :
42

in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   in/out Icon_minitime2014-12-28, 23:18

Jodamas čia, kurpė mintis, ko visgi Martel šeimai prireikė iš jo, žinoma mintyse buvo vien šios šeimos galva, kuris neslėpdamas rėmė Makso pusbrolio valdžią, o ir niekam nebuvo paslaptis, kad pats jaunasis markizas, neblogai sutarė su savo gimininaičių, nors jo valdžia ir buvo nepatenkinta paties motina. Kad ir kaip ten buvo, De Rouge sūnus, buvo iš tų nedaugumos aukštuomėnės luomo atstovų, kuriems valdžia rūpėjo lyg pernykštis sniegas. Max titulas jį tenkino, jis markizas tokiu jau gimė, ir jo galva tai buvo kur kas geriau nei jo pusbrolio vieta. Niekas jo padų nespirgino, savo intrigomis, o valdžia, kaip žinoma, buvo per daug jau trapus dalykas, taip buvo ankščiau, taip bus ir visada. Dabar jo nevaržė atsakomybė, neprivalėjo būti perregimas, atviras visuomenėj, kas tiek jo atitiko charakterį ir tik pabrėždavo būdą. Vien dėl šių priežasčių, Max rodėsi juokinga, jei šis iškviestas vizitas, į Martel namus rėmėsi politika. Vien mintys, kad svetingumas su markizais, kurių pavardė garsėja nusistačiusi prieš esamą valdžią, demonstruos sąjunga atrodė atgrasu, bet vat pasitikęs asmuo vaikiną, apvertė visas mintis aukštyn kojom. – Sveika, panelę Gabriella, - tik išgirdęs pažįstamai švelnų, bet taip pat per daug gerai jau išmoktą, paslėptai apsimestinį mandagų toną, Maximilian, iškart atsisuko į tik ką laiptais nusileidusią jaunąją Martel šeimos narę. Akivaizdžiai ir erzinančiai vulgariai nužvelgęs ją nuo galvos iki kojyčių ir atgal, šis šyptelėjo savo tipinę kreiva šypsenėle žengdamas arčiau jos, bei paėmęs gležną moterišką rankytę, priglaudė jos plaštaką sau prie lūpų, aiškiai mesdamas iš padilbių jai žvilgsnį, kuriame vien buvo matyti kandi markizo šypsena. – Gavau labai malonų, kvietimą pasirašyta Martel šeimos... Bet pripažinsiu, menkų menkiausiai tikėjausi, kad mane priims, pati žaviausia šios šeimos narė, - švelniai, vos pirštų galais, užkliūdamas jos pirštukus, nuleido merginos ranką, ją paleisdamas ir neatsisakydamas progos, žavingai krimstelėti Gabi, šis mestelėjo netiesioginę užuominą, kad visgi pasiremiant aplinkybėm, atrodė, kad šioji neiškentusi ir suorganizavusi judviejų susitikimą, nors, pats išties žinojo, kad tai netiesa. Gabriella jis buvo spėjęs pažinti, o jie turėjo akivaizdų panašumą, abu buvo per daug pilni principų. Jam taip maloniai bendraujant su jį priėmusią panele, pastebėjo priėjusią kitą Martel jaunąją atžalą, skubiai šyptelėjo, linktelėdamas kai šioji pritūpė pasisveikindama ir kiek mestelėjo žvilgsnį nusekdamas jaunėlę jai nueinant, - Tikiuosi ši išaugs mažiau panaši į sesę, - atsainiai trūktelėjęs pečiais, grįžo su malonia šypsena prie Gabri veiduko. Šiam aplink zujantys tarnai rūpėjo mažiausiai, o kas... jei eilinį kartą, jaunasis markizas, atsilieps menku etiketo paisymu.
Atgal į viršų Go down
Nadine de la Roche


avatar

Posts :
97

in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   in/out Icon_minitime2014-12-28, 23:51

Stovėdama prie durų ji buvo tikrai sutrikusi ,matymas jį jai vėl priminė apie jausmus kurios jaučia jam ir dėl kurių ji vis vengė susitikt su juo. Šiaip paprastoje situacijoje ,jei būtu paprasta mergina ,miestelėnė ji klausytu širdies ir būtu su juo nepaprastai meili ,bet dabar to negali būti. O negali būti dėl kelių priežasčių ,bet svarbiausia yra ta ,kad Gabe yra pažadėta kažkokiam tai aukštuomenės atstovui ,nors ji ir priešinasi tekėti ,bet žinant jos tėti būtu kvaila dar labiau įsimylėti Max. Ji ramiai stovėjo ir žvelgė į jį bei mielai šypsojosi ,aišku visiškai nenuoširdžiai. Pažvelgusi į tarnaitės ji liepė joms grįžti į virtuvę ir galiausiai iš jos veido ta netikra šypsena dingo.Išgirdusi jo balsą ji tik šyptelėjo ir pasitvarkė savo rudus ,garbanotus plaukus. Pamačiusi kaip jis apžiūrinėja ją ji tik pavartė akis. - Tai gal man pasakyk kaip pasisukt ,gal dar pilnai neapžiūrėjai? - Paklausė jau nebe taip mandagiai. Jam paėmus jos ranką ji tik mielai sukikeno. Žinoma kaip jis palietė savo lūpomis jos odą tai vertė ją kiek įsitempti ir per kūną pereiti daugybei šiurpuliukų. - Užeisi? - Paklausė ir prikando apatinę lūpą ,taip ji vengė jo ,bet būtu labai kvaila išvaryti jį ir iš dalies ji to nelabai norėjo ,kad jis liktu. Jos jaunesnei sesei įėjusi ji tik šyptelėjo ir mostelėjo ranka taip pasisveikindama. Išgirdusi repliką apie sesę ji kiek suraukė veidelį. - Geriau tegul išauga tokia kaip aš ,nes nežinos kaip elgtis su tokiais pasipūtusiais vaikinais kaip tu. - Šyptelėjo linksma ir nuoširdžia šypsena. - Tai gi kaip laikaisi? - Vis gi jai buvo visai įdomu kaip jis laikosi. Pasitvarkiusi savo raudoną suknelę ji apsilaižė apatinę lūpą ir toliau žvelgė į jį. Galiausiai nusukusi nuo jo akis ,nes jau tikriausiai buvo įsistebėjusi į jį kiek per ilgai Gabriella apžvelgė savo jaukius namus kurie visi buvo apstatyti jaukiai ir mielai ,bet vis tiek kažkodėl ši mergina juose jautėsi šaltai ir nejaukiai.Kartais ji norėdavo gimti tiesiog paprastoje miestiečių šeimoje ,kad jos gyvenimas nebūtu toks suvaržytas jos tėvo.Tas visas suvaržytas elgesys prie aukštuomenės žmonių ją slėgė ,nes dažniausiai ji tiesiog norėdavo išrėžti viską ką mano apie tuos žmonės ,bet negalėdavo ,nes tai kenkdavo šeimos įvaizdžiui.
Atgal į viršų Go down
Misérable #3


avatar

Age :
devyniolika
Posts :
42

in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   in/out Icon_minitime2014-12-29, 02:10

Visada, dar nuo pat vaikystės ši mergina, Max gyvenime buvo lyg šaižus, tačiau karčiai malonus prieskonis. Dar būnant berniuku, šis puikiai pamena, jų pilnus erzinimų ir ginčų susitikimus, kai jų pradėti žaidimai vienaip ar kitaip baigdavosi pykčiais, bet tuo pačiu jis negalėjo pamiršti tos traukos, kuri dar ir dabar kirbino šių santykius. Štai dabar tarsi grįžę į tą pačią vaikystę, vos išvydę vienas kitą, intuityviai taikėsi įgelti, nors tuo pat metu vaikinas, lyg sausroje ištroškęs, troško vėl kaip dar prieš kurį laiką, galėjo sau leisti, mėgautis šios pritrenkiančios merginos artumu. – Vargu, ar pilnam apžiūrėjimui, pakaktų vien tavo siūlomų apsisukimų, mieloji, - kilstelėjo antakį, tuoj tik veide įtaisydamas kreivą šypsnį. Tarnams dingus laikinai nesisukant aplink juos, pajuto, laisvesnį pačios Gabrielle elgesį, kas šiam iškart buvo kur kas palankiau. Minimi suvaržymai veikiant aplinkos veiksniams, kėlė tik nepatogumus, o ir pripažinkim, Max labiau žavėjosi ta tikrąja Gabe, nesuvaržyta savo privilegijų. - O gal geriau, pakviesi mane pakvėpuoti šviežiu oru, savo dvaro sode?... Jei tai labai pažeidžia tavo tėvo įsakus, leidžiu apkaltinti įnoringa ir išpuikusį svečią..., - menkai suspaudęs lūpas kiek kilstelėjo antakius, kol išpuikusiai pakėlė smakrą, taip tik labiau apsimesdamas ale įsijautęs į savo išlepinto markizo rolę, uždangstydamas tai, kad visgi dukra savo tėveliui ne ką ir pameluotų. Tik pats neišlaikęs šypsenos, tik ištiesė ranką, taip jau pasiruošdamas merginos sutikimui aprodyti jam naujus sodo medelius. Pasivaikščiojimas kažkur toliau nuo dvaro rėmų, šiuo metu, Maximilian atrodė kur kas geresnė mintis, kaip ir privalumas to, kad jų neseks įkyrus vis savo paslaugas siūlantys tarnai. Nors be visa ko, laikas su Gabrielle tikriausiai buvo vien troškimas išpešti bent kažką jam malonaus iš šios viešnagės pas kilminguosius, kad ir niekaip nepripažįstant to garsiai. – Vargu ar tokių, kaip aš įmanoma dar sutikti, nors... jei sutiktų, turbūt man pritarsi, kad tavo sesei pasisektu..., - pakraipęs galvą, nusijuokė, - O kaip atrodo?, - skėstelėjo rankom, tarsi pademonstruodamas tai ką menkai galėjo įžiūrėti. Taip, jis buvo toks kaip visada, laikui einant gal tik labiau glūdino savo charakterį jį aštrindamas, o nesisekti jam vargiai ar galėjo. Jei tai būtų galima vadinti sėkme. Ką galėjo, kas buvo įmanoma, jis viską pasiimdavo, o kas visgi praslysdavo šiam pro pirštus, numesdavo kaltę likimui. – O pati? Nepaisant to, kad leidi savo gražias dieneles, lyg žavi paukštytė įkalinta, šaltame dvaro narvelyje?, - apsidairęs tarsi įvertintų, Martel namus, kaip laiko leidimo vietą, menkai vyptelėjo, pavaizduodamas, kad tai tikriausiai baisiai nuobodu.
Atgal į viršų Go down
Nadine de la Roche


avatar

Posts :
97

in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   in/out Icon_minitime2014-12-29, 11:48

Vien žvelgimas į jį merginos kraują vertė virti ,ji net neprisimena nuo ko tai prasidėjo ,bet tikriausiai tai nebuvo labai svarbu ,nes vaikystėje jie neturėjo dėl ko peštis.Tikriausiai normalūs žmonės viską išsiaiškintu ir tiesiog taptu draugais ,ar bent gerais pažįstamais ,bet šios charakteris buvo sunkus ir nesukalbamas ,o ir ta mintis ,kad ji jaučia jam kažkokią trauką vertė ją toliau pyktis su juo. Bet mergina tikrai nesijautė labai blogai dėl jų pykčių ,kaip tik ji mėgo kaip jie susitinka ir apsikeičia pora kandžių žodžių. Atsitokėjusi nuo savo minčių apie pykčius ,vaikystę ir jį ji tik pavartė akis ir šyptelėjo kandžia ,bet gražia šypsena. - Brangusis ,jeigu nori pilno apžiūrėjimo eik į kekšyną. - Ištarė tai labai maloniai ir perdėtai draugiškai ,bet aišku vėl su paslėpta ironija. - Eime. - Linktelėjo ir pasiėmė savo ploną apsiaustą kuris tikriausiai nieko nešildę. Persimetus jį per pečius į pažiūrėjo į jį bei nusišypsojo. - Be to ,tu ir esi išpuikęs ir įnoringas. - Šyptelėjo ir krimstelėjo savo apatinę lūpą. Iš tiesų Gabe nelaikė jo nei išpuikusio nei įnoringo ,jis kaip tik jai atrodė mielas ir geras ,bet šioji panelė to tikrai nepripažintu net jeigu kažkas ir labai reikalautu.Dar kurį laiką pasitvarkiusi savo apsiaustą ji tik pažvelgė į baltas duris kurios buvo išraižytos įvairiausias ornamentais. Nuo durų nukreipus žvilgsnį ji vėl pažiūrėjo į jį ir laukė kol jis pradės eiti išėjimo link. Jam prabilus ,kad Gabrielles sesei pasisektu jei sutiktu panašu į Max ji tik prunkštelėjo. - Man atrodo ,kad mano sesė būtu apakinta tiesiog patrauklia išorę ir tiek ,bet neįsigilintu į pasipūtusį vidų. - Atrėžė jam ir šyptelėjo, šitie žodžiai jai buvo tiesiog bereikšmiai ,nes ji apie jį visiškai taip negalvojo. Apie ji jos nuomonė buvo vien tik gera ,kad ir kaip ji tai norėtu paneigti jis buvo mielas ,labai gražus ir visai neišpuikęs. - Aš deja nesilaikau taip gerai kaip tu ,mano šeima tiesiog atrodo pamišo ,o ypač mano tėvas. - Atsiduso ir užsikišo plaukų sruogą už ausies. 
Atgal į viršų Go down
Misérable #3


avatar

Age :
devyniolika
Posts :
42

in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   in/out Icon_minitime2014-12-29, 13:43


Nors ir laikėsi Maximilian minties, kad su šia mergina buvo kur kas geriau pyktis dėl nieko, nei tikrai gerai sutarti, kas būtų buvę kur kas lengviau ir abiem rodos prieinamiau. Vaikinas vis neretai praslysdavo, išrėždamas tai ką, įpratęs, tiesą, kad ir kaip uždangstyta menamu sarkazmu. – Manau liksiu ir toliau prie tos, minties, kad tai kas geriausia neparduodama, - atmestinai mostelėjo ranka, visai nesusidomindamas minima Gabrielles vieta, tuo pačiu veikiausiai įgarsindamas jau sena tiesą. Merginai pritarus dėl jo minties apie pasivaikščiojimą, ir pagriebus aiškiai ne kažką šildantį apsiaustą, markizas giliai įkvėpęs šyptelėjo, prieidamas arčiau ir paėmęs jos ranką, atsargiai užkabindamas už jo parankės, - Nebijok, kaip nors atsispirsiu vilionėms suvalgyti Martel brangenybę, - nusijuokė, sušnabždėjęs kiek arčiau jos veiduko ir ėmė žingsniuoti pro duris, vesdamasis kartu panelę.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

in/out Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: in/out   in/out Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

in/out

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Martel-