Share
 

 Gabriella's miegamasis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Nadine de la Roche


avatar

Posts :
97

Gabriella's miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gabriella's miegamasis   Gabriella's miegamasis Icon_minitime2014-12-27, 19:24

Gabriella's miegamasis 4089399447
Atgal į viršų Go down
Nadine de la Roche


avatar

Posts :
97

Gabriella's miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabriella's miegamasis   Gabriella's miegamasis Icon_minitime2015-01-01, 20:18

Vos jiems įėjus į dvarą Gabe nieko nelaukusi paėmė Max ranką ir nusivedė link laiptų ,o galiausiai ir link savo kambario. Priėjusi prie medinių ,rusvų durų ji laisva ranka palietė durų rankeną ir ją šiek tiek palenkusi stumtelėjo duris ir įėjo į savo kambarį. Nužvelgusi kreminės spalvos sienas ji šyptelėjo ir akutėmis dar apkeliavo aplink savo įvairius daiktus kaip makiažo staliuką ,spintą ir paveikslus ir įsitikino ,kad patalpa kurioje ji buvo prieš jam atvykstant visiškai nepasikeitė. Nusivilkusi nuo pečių jo švarką ji gražiai jį padėjo ant kažkokio tai foteliuko ir pažvelgė į savo svečią. Lėtai ,niekur neskubėdama ji priėjo prie pat jo ir kiek pakėlusi smarką aukštyn švelniai jį pabučiavo. Dabar merginai visiškai nerūpėjo ką pamanys tarnaitės kurios vaikščiojo po visą dvarą jai visiškai nerūpėjo ką pagalvos kiti ,nerūpėjo ir tai ,kad tarnaitės gali paskleist gandą kokia Gabe neva yra pasileidėlė ,bet jai tai visai nerūpėjo.Dabar Gabrielle nematė nieko aplinkui tik nuostabų vaikiną kuris buvo šalia jos. Bebučiuodama jį mergina stumtelėjo nestipriai ranka duris ir šyptelėjo išgirdusi kaip jos užsidaro.
Atgal į viršų Go down
Misérable #3


avatar

Age :
devyniolika
Posts :
42

Gabriella's miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabriella's miegamasis   Gabriella's miegamasis Icon_minitime2015-01-02, 21:48

Jiems keliaujant link dvaro, kuriame gyveno Gabriella, Maximilian vis laikydamas ją šalia, svarstė kaip šis atsitiktinai gautas kvietimas pasisvečiuoti pas kilminguosius apvertė susitikimą aukštyn kojom. Tik tai kas dabar vyko, buvo per daug gerai, kad bent menkiausia vaikino dalis, negalvotų apie tai, kad ši viešnagė yra kone geriausia, kada buvusi. Išties, kad ir kas juos matė, einant į kambarį, buvo taip pat, kaip Gabi nusispjaut. Gandai šio nedomino, nors aiškiai galėjo pasklisti ir už šio dvaro durų. Ši tamsiaplaukė mergina nebuvo ta mergina, kurios vardo nepageidautų girdėti kartu su savo. Tik įžengus į kambarį, De Rouge perbėgo akimis patalpą, kuri tiesiog dvelkė moteriškumu, privati erdvė, į kurią kaip žinom šiais laikais, ne kiekvienas vaikinas patenka. - Ir už ką, man tokia garbė..., - kiek juokaudamas, tyliai nusijuokė, merginai prieinant arčiau, kol jai kilstelėjus smakriuką pasiekti jo lūpas, šis apsivijo jos liemenį rankomis, ir karštai atsakė į jos bučinį. - Vaistai, kurie lengvai gali sukelti priklausomybę, net jei kažkas ketintų kada atsiimti savo žodžius, - trumpam atitrūkęs lūpomis, sušnabždėjo neslėpdamas šypsnio ir ištiesęs vieną ranką link durų, užsuko raktą juose taip jas užrakindamas ir atleidęs rankas nuo jos liemens, atsistojo, už merginos nugarytes, atsargiai suimant jos švelnius plaukus, ir permetant ant vieno peties. Palinkęs prie jos kakliuko, šis prisilietė lūpomis prie jo, giliai įkvėpdamas saldaus kvepalų aromato, sklindančio nuo jos odos. Negalėjo tam atsispirti, o ir mažiausiai to troško. Iš už nugarytęs apsivijęs ranka liauną liemenį, kitos rankos pirštai klaidžiai kilo jos suknelės audiniu. Norėjo dabar šią merginą pasivogti tik sau, atskiriant ją nuo visko.
Atgal į viršų Go down
Nadine de la Roche


avatar

Posts :
97

Gabriella's miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabriella's miegamasis   Gabriella's miegamasis Icon_minitime2015-01-03, 00:07

Įvairūs gandai jai atrodė tiesiog žodžiai ištarti kitam norint nutraukt nejaukias tylas ar tiesiog neturint apie ką kalbėt. Gabriellei gandai buvo paskutiniai vietoje ir jų ji nei klausydavosi nei per daug nerimaudavo kai ji būdavo paskalų objektas. Ji visada žinojo ,kad žmonės visada kalbą ir visada kalbės tiek tiesą ,tiek netiesą ir tik nuo jų sąžinės priklauso ką jie kalbės. Žmonėms tikrai reiktu susirasti veiklos kuri nesisuktu apie kitų žmonių apkalbėjimus ,bet deja žmonės jau ir priešistorėje skleidė įvairius gandus. Tai buvo tiesiog neišvengiama. Bet apkalbose yra vienas geras dalykas. Apkalbos po kurio laiko tiesiog pasimiršta tikriausiai todėl jaunoji Martel ir neskyrė joms daug dėmesio. Į patį Gabrielle kambarį turbūt nebuvo įėjęs dar nei vienas vyras, priešingai nei į jos dvynės kambarį. Jos tėvas niekada neleisdavo eiti vyriškos giminės atstovams į merginos kambarį nebent tai būtu kokie siuvyklos darbuotojai. Gabes tėvas saugojo ,kad mergina neprarastu nekaltybės ,nes pagal jį tokio bjauraus charakterio merginos niekas nenorės nebent turės savo skaistybė. Žinoma Gabe jau senai praganė savąją skaistybę ,juk tai kas uždrausta tėvų dar labiau norisi.Gabriele giliai įkvėpė jausdama jo lūpas ties savo kaklu. Ji šypsojosi jausdama jį ,jausdama jo putlias šiek tiek drėgnas lūpas ties savo kūnų. Gabe norėjo jausti ji tik dar ir dar labiau ,pajautusi jo lūpas ji norėjo vis daugiau. Jis jai buvo lyg narkotikas kurio karta paragavusi norėjosi vis daugiau. Ne veltui kartai žmonės vadindavo šią merginą savanaudę ,nes ji tokia ir buvo. Gabriella buvo visiška savanaudė kai kalba ėjo apie jį ,ji jo norėjo tik sau ir niekam daugiau.
Atgal į viršų Go down
Misérable #3


avatar

Age :
devyniolika
Posts :
42

Gabriella's miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabriella's miegamasis   Gabriella's miegamasis Icon_minitime2015-01-03, 02:57

Švelniai, it mėgaudamasis bučiniais, gebėtų sustabdyti šią akimirką, Maximilian keliavo lūpomis Gabi kakliuku. O jo pirštai keliaudami suknelės audiniu, pagaliau užčiuopė nugarytėje esantį suknelės atsegimą. Meistriškai, tačiau ne per greitai sugrabaliojęs sągeles, šis atlaisvino, plono audinio ryškią suknelę, iš po kurios taip viliojančiai persišvietė raudoni apatiniai rūbeliai. Kiek atitraukęs lūpas, nuo jos kaklo, šis jas apsilaižė, žvilgsniu perbėgdamas per kūnelį, kuris po kelių akimirkų, bus apnuogintas. Abiejų rankų pirštais užkabinęs audinio kraštus, ties petukais, šis delnais nuslydo jos rankomis žemyn, taip nusmaukdamas laisvai nukristi ant grindų raudoną suknelę. O pats pasilenkęs prie jos petuko, apdovanojo, jį drėgnu bučiniu, kiek liežuvio galiuku, brūkštelėdamas per jos odą, tarsi šios paragautų. Savo paties veiksmus palydėjęs šypsniu, pirštu užkabino Gabrielės smakriuką, jo veiduką atsukdamas į save ir staiga godžiai įsikibo į jos lūpas, rankas perkeldamas ant jos liemens ir savininkiškai ją atsukdamas į save, trūktelėjo prispausdamas prie savo kūno. Rodos tik ką buvęs atsargus švelnumas išgaravo tarsi vėjo nupūstas. Max pasidavė geismui, troškimui šio kūno, šios moters, iš minčių išmetant viską, kas tik sukosi. Tvirtai suėmęs jos liemenį, jis nepaleisdamas merginos lūpų, kilstelėjo ją, ir žengęs vos kelis žingsnius, kiek staigiai atrėmė jos kūnelį, į sieną, pats ranka nukeliaudamas tamsiaplaukės šlaunimi, kurią tuoj kilstelėjo, įrėmiant sau į šoną. Štai, kaip rodėsi, lengvai tarp šių jaunuolių, ištirpo priešiškumas. Tai kas buvo tarp jų, net nekėlė brutalių pasiaiškinimų, Max net nebesiruošė veltis į sau įprastus žaidimus su merginomis, jis tiesiog ja mėgavosi.
Atgal į viršų Go down
Nadine de la Roche


avatar

Posts :
97

Gabriella's miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabriella's miegamasis   Gabriella's miegamasis Icon_minitime2015-01-04, 01:46

Mergina keliais pirštukais perbėgo per jo kakliuką kol pirštais pajautė jo marškinius.Kiek labiau pasisukusi link jo Gabe tvirčiau suėmė jo marškinius ir trūktelėjo ties savimi bei savo mikliais pirštukais nuslydo per jo pilvo presą kuris buvo uždengtas kol kas. Suėmusi tvirčiau audinio apačia Gabrielle greit nuvilko nuo jo marškinius ir švelniai braukė per jo preso linijas kol galiausiai vėl pažvelgė į jį. Jam išlaisvinus merginą iš tos ypač nepatogios nors ir laisvos suknelės ji išlipo iš jo ir nuspyrė ją kažkiek toliau.Brunetės oda šiurpo nuo kiekvieno šio vaikino prisilietimo ,bet tai buvo taip malonu.Jausti jį. Jai patiko ,kad ji galėjo turėti jį ,pabučiuoti jį ar pajausti kada tik nori. Taip, šią akimirką būtu be galo šaunu sustabdyti. Su šiais bučiniais jų priešiškumas visiškai nyko ,o aistra ir traukia vienas kitam tik stiprėjo ir jai tai be galo patiko. Vos per kelias sekundes nugara pajautusi kažką kieto ji suprato jog yra atremta prie sienos. Kiek patogiau atsirėmus ji tik pažvelgė į savo ryškiai raudonus apatinius ir nusprendė ,kad nelabai jos tenkina tokia nelygybė ,kad ji dėvi kelnes. Rankomis nuslydusi link jo kelnių sagties ji kiek nerangiai iš to susijaudinimo atsegė jo kelnes ir labai greit nusmaukė jas žemyn pažvelgdama į jo akis bei švelniai ir gana trumpai pabučiavo jį bei nusprendusi ,kad jai gana stovėti lyg nekaltai visko bijančiai mergaitei ši tik šyptelėjo gundančia šypsena. Visiškai silpnai ir po truputi ji ėjo link savo minkštos lovos kartu visiškai nestipriai stumdama jį link jos. Pagaliau priėjusi prie lovos ji švelniai ,bet kažkiek stipriau stumtelėjo jį ir leido tiesiog kristi ant minkštos lovos taip suveldama tobulai paklotą lovą. Nieko nelaukdama mergina greit užlipo ant jo ir pasilenkė link jo veido leisdama jos garbanoms kristi kartu. Labiau pasilenkusi link jo ji aistringai pabučiavo jį.
Atgal į viršų Go down
Misérable #3


avatar

Age :
devyniolika
Posts :
42

Gabriella's miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabriella's miegamasis   Gabriella's miegamasis Icon_minitime2015-01-04, 15:49

Markizo viršutiniams rūbams dingus, jam tik laisviau pasijutus, nuo tų varžančių sunkių sagčių, tuoj jau ir po savim pajuto minštutėlius patalus. Merginų iniciatyva šiame reikale, išties žavėjo Maksą. Kai kurios visgi pasirodydavo stulbinančiai išradingos. Gabei užsirangius ant jo, bei įpainiojus jo lūpas į karštą bučinį, vaikinas, vieną delną įtaisęs ant jos šlaunies, kitu lėtai slydo, jos nugaryte, tikslu keliaudamas, link jos riesto užpakaliuko, kurį be vargo pasiekęs, spustelėjo vieną jos sėdmenį, ir pirštais perbėgęs per jos apatinukų, nertinukus, šiuos suėmė, tvirtai įtempdamas dėvimas kelnaites ir kiek staigiu pasikėlimu, apmainė juos vietomis pats atsidurdamas viršuje. Regis merginos lyderystė, nebuvo toleruojama, tol kol jos kūną dengė bent menkiausia medžiagėlė. Nutrukus prieš tai buvusiams bučiniams, De Rouge tarsi sustabdydamas, įsivažiavusį pagreitį, atsidūręs viršuje, neskubant žvilgsniu nuslydo pusnuogiu kūneliu po savimi ir tvirta ranka suėmęs merginos kaklą, nykščiu stumtelėjo, jos smakriuką aukštyn, liežuvio galiuku švelniai apvesdamas jos ausyte ir imdamas bučiniais slysti jos kaklu, paskui savo lūpų glamones palikdamas menkai šlapius ruoželius. Tuo tarpu atleidęs ranką, kuri laikė suimta liauną kakliuką, ėmė pamažu keliauti jos kūneliu žemyn. Delnu kliudė jos krūtis, liemens linkį, leidosi pilvuku, kol staigiai pasiekęs jos kelnaites, spustelėjo jos moteriškumą. Dabar jam reikėjo tik vieno, priversti šią merginą dejuoti iš malonumo. Tarsi nežymiai erzindamas, leidžiant savo lūpoms, žaismingai keliauti tolstant nuo Martel lūpyčių, šis nukeliavęs link jos raktikaulio, vis užlaikydamas savo bučinius, tarsi stengėsi po savęs palikti žymias, bet... išdavikiškas šypsnis, šiek tiek atsitraukiant atsikvėpiant ir dantukais, suėmus jos krūtis dengusį audinį, šį timptelėjo vos vos labiau atidengiant jos krūtis. Maximilian neskubėjo. Tarsi pasimėgaujant stebėtų, kaip palengva, jos kūnas jam atsiduoda, kaip pamažu merginos veiduke, kūno temperatūroje kuždės jos nekantrumas.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Gabriella's miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gabriella's miegamasis   Gabriella's miegamasis Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

Gabriella's miegamasis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Martel-