Share
 

 takelis vedantis pro sodą

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Nadine de la Roche


avatar

Posts :
97

takelis vedantis pro sodą Empty
RašytiTemos pavadinimas: takelis vedantis pro sodą   takelis vedantis pro sodą Icon_minitime2014-12-29, 11:47

takelis vedantis pro sodą 4089399447
Atgal į viršų Go down
Misérable #3


avatar

Age :
devyniolika
Posts :
42

takelis vedantis pro sodą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takelis vedantis pro sodą   takelis vedantis pro sodą Icon_minitime2014-12-29, 13:44

Einant iš dvaro ir jau pasukus link takelio, kuris vingiavo išties tolokai nuo dvaro triukšmo į sodo gilumą, Max apsidairė, palygindamas savo prisiminimus su dabartini, kuri ne per labiausiai skyrėsi. Veikiausiai paskutinį kartą čia lankėsi, kai su Gabrielle siejo kur kas palankesni santykiai, ką aiškiai menkai leido suuosti jų abiejų tėvams. – Dėl išpuikumo ir įnoringumo, veikiausiai menkai jus įžeisiu, pripažindamas, kad ne per daug atsilieku nuo jūsų, - pratęsdamas dar dvare pradėtas kalbas, markizas gudriai šyptelėjo, lygiai pasidalindamas kaltinimais su mergina šalia. Taip tarp šių dviejų jaunuolių, vargiai ar galėjai dažnai išgauti tiesumą, gauti įžeidimai nebuvo rimtai priimami, nes abu giliau savį, suprato, kad reikšmė buvo priešinga. Lyg garsiai ištartas nekenčiu, tyloje kalbėtų apie meilę. – O tuomet čia jau nebūtų tavo elgesys?, - kandžiai šyptelėjo, pažvelgdamas į Gabi, aiškiai mestelėdamas, mintį, kad ši kažkada būtent ir buvo apakinta. – Tiesa, girdėjau apie tai, kad tavo tėvas siekia savo dukrą ištekinti už kažkurio kilmingojo..., - atsainiai trūktelėdamas pečiais, lyg tai mažiausiai jam rūpėjo. Žinojo, kad ta dukra, tai buvo Gabrielle, ir tiesa ta, kad išties nekėlė jam tai susižavėju. Juk mažų mažiausia priežastis buvo, ta, kad įpareigojanti sąjunga, atimtu bet kokius, net va tokius iš pažiūros nekaltus pasivaikščiojimus su jaunąja Martel iš markizo.
Atgal į viršų Go down
Nadine de la Roche


avatar

Posts :
97

takelis vedantis pro sodą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takelis vedantis pro sodą   takelis vedantis pro sodą Icon_minitime2014-12-29, 14:13

Statydama koją po kojos Gabe lėtai ėjo per takelį vis žvalgydamasi po sodą ,tyrinėdama ar jame neatsirado nauji medžiai ,krūmai. Iš tiesų ,kad ir gyveno čia Gabriella ,bet vis tiek dažniausiai buvo uždaryta namuose ir stebėdavo sodą tiesiog pro langą. Atitraukus žvilgsnį nuo sodo augalų mergina giliai įkvėpė gryno oro bei šyptelėjo kaip kiek šaltokas ,bet vis tiek malonus vėjas pavėlė jos plaukus. - Taip neslėpsiu ,aš išpuikus ,įnoringa galbūt net kažkiek aikštinga ,bet vis tiek aš nuostabi. - Meiliai sukikeno ir nekaltai pažvelgė į jį nusišypsodama plačia šypsena ir prikasdama apatinę lūpą. Žinoma daugeliui nuo tokių žodžių pasirodytu jog Gabi yra savimeila ,bet taip nėra ,tai tik buvo nekalta pastaba. - Niekada nebuvau apakinta tavo gražia išore ,kad ir koks patrauklus bebūtum manęs tuo niekad nepaveiksi. - Šyptelėjo ir pasitvarkė apsiaustą kuris buvo lengvai pučiamas vėjo. Jam priminus apie tai jos tėvą ir apie vedybas kurių jis labai nori ji tik susiraukė. - Net neketinu tekėti už kažkokio pasipūtusio snobo ,geriau grįšiu atgal į Italiją ir sėdėsiu vienuolyne. - Net šaltis per kūną nuėjo pagalvojus ,kad ją nori supiršti su kažkuo. - O pats neplanuoji vesti kokios nors merginos? - Paklausė to keista ,bet labai nedrąsiai ,nes tai jai kažkur giliai viduje rūpėjo.
Atgal į viršų Go down
Misérable #3


avatar

Age :
devyniolika
Posts :
42

takelis vedantis pro sodą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takelis vedantis pro sodą   takelis vedantis pro sodą Icon_minitime2014-12-30, 00:14

Labiau tolstant nuo dvaro, kai jau net niūrių pastato sienų vėsa buvo nebejaučiama, tik gaiva kurią kėlė gamtos ramuma, bei tyluma, Maximilian pajautė menką atgaivą nutolus, šiai akimirkai nuo įprastos jo dienų monotomijos, kuri jau buvo lyg nubrėžus jam įprastą dienotvarkę. Nežinia kokiu išties tikslu čia buvo kviestas, mat šios šeimos galva aiškiai nesulaukė markizo, bet regis jo dukrai puikiai sekėsi užimti svečią. – Nuostabi?...Prašyčiau...,- nutęsęs kilstelėjo antakį, kol nesusilaikęs nusijuokė. Arogancijos trūkumu abu jaunuoliai aiškiai nepasižymėjo. – Na, jei ne išvaizda tuomet reiškia paveikiau, vidumi... kas parodo, kad nesu jau toks, blogas, kaip teigi..., - pakreipęs šiek tiek galvą padarė greit išvadą, veide iškreipdamas pasitenkinimo šypsnį ir lengvai tarsi erzinančiai guodžiamai, kad pagaliau atskleidęs jos paslaptį paplekšnojo delnu per jos rankytę, kuri laikėsi įsikabinusi jo parankės. Žinojo, kad vos prabilus, Gabe ims niokoti jo pasikėlusį ego, tačiau jam išties buvo smagu klausyti, kaip ši mergina stengėsi įtinti jo nemėgstanti, nors jos blizgios akytės bylojo ką kitą. – O gal nebūtų taip blogai, priverstinis, politinis vedybinis gyvenimas, turi savotiško žavesio... laimingus jaunųjų tėvus, žudančią kasdienybę ir dar nuobodesnį seksą, kuris ilgainiui darosi atgrasus, - trūktelėjo lūpų kampučius žemyn, žvilgtelėdamas į merginą. Apie piršlybas šis turėjo išties savitą nuomonę. Visgi jam užteko kaip pavyzdžio savo tėvų, kurie vien popieriuose buvo vyras ir žmona. Galima sakyti tai, kad visgi vaikai pranoksta savo tėvus, dėl to Max tuo visai nesižavėjo. Išgirdęs tuoj kiek nedrąsų Gabrielles klausimą apie pačio vedybinius planus, Maksimilian iš pradžių kiek kreivai šyptelėjo nužvelgęs merginos veidelį, bet po akimirkos tik giliau įkvėpė, nuspręsdamas, kad ji visgi buvo nusipelniusi tiesos, - Nujaučiu, kad mano motina turi kai ką nužiūrėjusi, tačiau jos nė nepažįstu ir tai manęs nedomina., - lengvai atsikvėpė.
Atgal į viršų Go down
Nadine de la Roche


avatar

Posts :
97

takelis vedantis pro sodą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takelis vedantis pro sodą   takelis vedantis pro sodą Icon_minitime2014-12-30, 02:01

Ši aplinka ,kad ir kokia išpuoselėta būtu slėgė jaunąją Martel. Ją jau smaugę nuo šypsojimosi turtingiesiems ir buvimo visiškai kitokia nei yra. Gabe visada džiaugdavosi matydama jį dėl vieno dalyko ,ji galėjo būti savimi. Arogantiška ,išpuikusią ,pasipūtusią ir tik kartais ir su kai kuo nuoširdžia. Gabrielle mėgo sakyti viską kas sukasi ant liežuvio galo ,bet deja tik su keletą žmonių ji galėjo būti tokia kandi ir tuo pačiu tikrąją savimi. Pavarčiusi akis ji pažvelgė į jį ir tik sukikeno. Po jo sekančių žodžių mergina tiesiog sustojo ir ištraukusi ranką iš jos parankės greit atsistojo prieš jį taip norėdama sustabdyti jį. - Kodėl manai ,kad man patinka tavo vidus? - Pasakė tai sukikendama ,jos balso tone buvo girdima šiokia tokia nuostabą lyg ji nesuprastu apie ką jis šneką ,bet vis dėl to mergina jautė jam kažkokius jausmus būtent dėl jo vidaus ,nors žinoma jo išorė buvo iš ties patraukli.Išgirdusi jo 'gerus' argumentus apie priverstinę santuoką ji nusišypsojo ir meiliai sukikeno. - Jeigu man tėvas palieptu tekėti už nemylimo aš nieko nelaukus pabėgčiau iš šito dvaro ir būčiau paprasta valstiete. Turbūt aš visiška idiotę ,bet vis dar tikiu tomis gražiomis pasakomis apie meilę netgi tokiais tamsiais laikais kur viskas remiasi politika. - Prikando apatinę lūpą ir kiek kilstelėjo galvą bei pažvelgė į jo gilias akis ir nusišypsojo nuoširdžia, gražia šypsena. Išgirdusi jo atsakymą apie vedybas ji negalėjo slėpti dar platesnės šypsenos. - Na ,bet jeigu apsigalvotum ir vestum ,tikiuosi pakviesi mane į vestuves ir nenugrūsi į patį bažnyčios galą. - Nusijuokė ir kiek sudrebėjo kaip šaltas vėjas papūtė link Gabrielle. Pažvelgusi į vos šildantį apsiaustą ji atsiduso ir apsilaižė apatinę lūpą vis dar stebėdama jo akis.
Atgal į viršų Go down
Misérable #3


avatar

Age :
devyniolika
Posts :
42

takelis vedantis pro sodą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takelis vedantis pro sodą   takelis vedantis pro sodą Icon_minitime2014-12-30, 14:38

Gabriellai netikėtai sustojus ir sustabdžius kartu ir jį atsistojant priešais, Max išgirdęs klausimą kilstelėjo antakį nesulaikęs šypsenos, tarsi nebyliai klaustų, nejau išties ji to jo teiraujasi, - Tai akivaizdu, mieloji, - atsainiai trūktelėjęs pečiais, žengė žingsnį kur kas arčiau merginos, - Visų pirma, jei tau nepatiktų mano draugija, čia nebūtum. Puikiai žinai, kad galėjau vos tau panorėjus išeiti, ir tu ne iš tų kurios daro tai ko pačios nenori..., - ramiai dėstydamas savo argumentus, perbėgo žvilgsniu per Martel veidelį, sustodamas ties jos akimis, - O visų antra, ta šypsena ir žvilgsnis, nuoširdus, kas kart mums susitikus, - švelniai prilietė jos skruostą, pirštų galiukais atsargiai nukeliaudamas link jos smakriuko kurį vos vos kilstelėjo arčiau savo veido, pats žvilgsniu nuklysdamas prie rausvų merginos lūpų. Galėjo šis išdėstyti veikiausiai dar krūva priežasčių, patvirtinančių jo nuomonę, kurias savo pastabumo dėka, kas kart išsisaugodavo savo atmintyje, tačiau keletą jų buvo tiesiog svarbiausi. - Nemanau, kad norėdama kažko iš gyvenimo geriau, nei turi mūsų tėvai, esi idiotė, - trūktelėjo lūpų kamputį aukštyn, iškart kiek surimtėdamas ir susilaikant nuleisdamas ranką, nuo Gabi, - Mūsų tėvai yra labai pavirštutiniški. Jie gyvena vardant to, dėl ko patys nė išties nežino. Tuštumą bando užpildyti žemėmis, valdžia, mintis kreipia vien į politiką, tam kad jaustųsi bent kažko verti. - suspaudė lūpas į tiesią liniją, nukreipdamas kiek mintis į tuščius aplink esančius gyvenimus, kol išgirdęs Gabrielles prašymą jos per vestuves nenugrūsti į bažnyčios galą, nusijuokė, - Manau tokią gerą draugę kaip tu, rezervuosiu vietą pačioje pirmoje eilėje, tam kad reikiamu metu duotum ženklą, sprukti iš savo paties vestuvių, - vėl jam nusijuokiant pastebėjo, kaip mergina suvirpėjo nuo šalčio, ir nusimetęs nuo savo pečių švarką, palinkęs kiek link jos, apgaubė smulkius jaunosios Martel petukus, toliau jos nešaldydamas. Juk visgi pats išsitempė šiam pasivaikščiojimui, o susarginti gražias merginas išties nebuvo vienas iš markizo pomėgiu. - Jei nori, palydėsiu tave iki dvaro.
Atgal į viršų Go down
Nadine de la Roche


avatar

Posts :
97

takelis vedantis pro sodą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takelis vedantis pro sodą   takelis vedantis pro sodą Icon_minitime2014-12-30, 20:02

Gabe visai nenorėjo ,kad Maximilian žinotu jos tikruosius jausmus. Iš pažiūros tvirta ir nepažeidžiama mergina bijojo ,labai bijojo jausti jam kažką daugiau nei neigiamus jausmus ar draugystė ,bet likimas lėmė taip ,kad deja Gabi jautė jam kažką. Jam priėjus arčiau ji nurijo gerklėj susidariusį gumulą lyg ją trikdytų toks artumas ,bet jos tai visai netrikdė ,jai iš dalies net patiko jausti jį šalia. Išklausius jo argumentų kodėl pagal jį jai patinka jis ji tik šyptelėjo. - Na jei tavo manymų man patinki tu ,tai mano manimu tau patinku aš. - Prikando apatinę lūpą ir toliau stebėjo jo gilias akis. Ji norėjo jam paprieštarauti ,nesutikti su juo ,bet vis dėl to tai buvo tiesa ir jai jau atsibodo neigti tai. Jam prilietus jos skruostą ji šyptelėjo ir giliai įkvėpė oro bei nusuko žvilgsnį kažkur kitur ,lyg drovėtųsi to ką jaučia jam. Vėl akimis grįžusi prie jo ji tyrinėjo jo veidą ,akis į kurias jau žiūrėjo tikriausiai milijoną kartų ,kaktą ant kurios dar nesimatė raukšlių ir vyriška ,tvirtą žandikaulį. - Tiesiog tėvai nesupranta to ,jie mano ,kad titulas ir priverstinė santuoką bei atsitiktiniai nuotykiai su kitais yra viskas ko galį norėti žmogus ,bet deja man to nereikia. - Atsiduso ir toliau žiūrėjo į jį. Jam atsakius į temą apie vestuves ji pradėjo plačiai šypsotis ir sukikeno. - Mano slapta svajone sugriaut kieno nors vestuves. - Nusijuokė ir pajautusi šilumą ties savo pečių ši šyptelėjo. - Ačiū ,bet negaliu leist mano svečiui sušalt. - Linktelėjo ir nusiėmusi jo švarką ji ištiesė jį jam bei nusišypsojo. - Šiek tiek pakentėsiu tą šaltį ,džiaugiuosi pagaliau ištrūkusi iš namų ,ten būdama jaučiuosi per daug suvaržyta. - Atmetusi atgal savo rudus plaukus ji vis dar stebėjo šį vaikiną.
Atgal į viršų Go down
Misérable #3


avatar

Age :
devyniolika
Posts :
42

takelis vedantis pro sodą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takelis vedantis pro sodą   takelis vedantis pro sodą Icon_minitime2014-12-30, 21:46

Kas, kas, bet šiam vaikinui kalbėti apie savo paties jausmus, buvo kiek neįprasta. Nors gal būt jo neabėjingumas Gabriellei buvo akivaizdus, bet lyg ir visai kaip pačios merginos principai veikė priešingai. Vengė tai garsiai pripažinti, - Nejau išties manai, kad tokia kaprizinga, pasipūtusi, išpuikusi mergina, kaip tu, gali patikti, markizui, karališkos šeimos nariui, tokiam, kaip aš?, - neslėpdamas veide žaidančios šypsenos, Maksas primerkė akis, kiek pasipūtėliškai kilstelėdamas smakrą, - Tokie, kaip aš vilioja paklusnios, neprieštaraujančios, merginos..., - atsainiai trūktelėjo pečiais, primesdamas daugumos jo bendraamžių vaikinų ieškomų idealų. Moterų, kurios būtų po jų padu, nekeldamos riaušių keliančių galvos skausmo, bei nepriekaištaujančių, dėl išdavysčių. Tik tiesa buvo ta, kad Maximilian buvo ne iš tos daugumos. Tas Gabrielles žvilgsnis, kuris vis įsiskverbdavo įtraukiant patį vaikiną, per daug viliojo markiza, kad šis tam atsispirtų, nors puikiai žinojo, kad būtų kur kas lengviau būti šaltam, jausti šalti iš jos. – Galiu pasiteirauti, tik tai, kad man labai įdomu kur dingo ta paika maža mergaitė, ir kaip jos vietą užėmė tokius tvirtus nusistatymus turinti mergina, - tarsi kiek pasišaipydamas iš Gabi, bet tuo pačiu siekdamas pakeisti visai nenorimą temą apie jų tėvus, jų skiepijamas absurdiškas tiesas. Kartais tiesiog norėjosi atitrūkti ne tik nuo kasdienybės veiklos, bet ir nuo minčių. – Tam leidimas duotas, per manąsias gali pasireikšti, - nusijuokia mostelėdamas ranka, aiškiai parodydamas, kad tai jam nerūpi. Nors išties būtų smagu, nugarsėtų tikriausiai ne tik per visą Prancūziją, bet ir per visą Europą, jaunojo De Rouge markizo vestuvės.- O aš geriau leisiuosi sušaldomas, tuomet pasiskųsiu tavo tėvui, jo dukters svetingumu, ir reikalausiu atlygio, kad už tai, mane susirgdžiusi Martel mane rūpestingai slaugytų, - šyptelėjo, bei nepriėmęs švarko iš merginos, jis vėl apgaubė jos petukus švarku. Suėmęs jo skvernus, nestipriai timtelėjo merginą į save, priglausdamas ją prie savo krūtinės, - Gražuolė, įkalinta niūriame dvare, - atsikvėpė kiek pakraipydamas galvą, tarsi prisimindamas sena pasaką, apie princesę užburtam bokšte.
Atgal į viršų Go down
Nadine de la Roche


avatar

Posts :
97

takelis vedantis pro sodą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takelis vedantis pro sodą   takelis vedantis pro sodą Icon_minitime2014-12-30, 22:59

Tikriausiai tai ,kad jis žinojo ką ji jam jaučią ją gąsdino labiausiai ,o šią merginą buvo ypatingai sunku išgąsdinti. Ji nebijojo sukritikuoti net ir kilmingiausią žmogų Prancūzijoje ,bet ji bijojo savo jausmų jam ir tai vertė ją sutrikti ,nes ji nežinojo kas yra baimė iki šiol. - Max tavo žodžiai yra pats prasčiausias melas kokį kada nors esu girdėjusi. - Šyptelėjo bei pavartė savo šokoladines akis. - Ir argi mes susitiktume taip dažnai jei aš nebūčiau kaprizinga ,arogantiška ,pasipūtusi ,ambicinga? - Kilstelėjo antakiuką ir pakėlusi akis į dangų kuris darėsi tik tamsesnis ji pažvelgė į neryškiai matomą pirmą žvaigždę bei vėl grįžo ties jo. - Ta paika mergaitė kuri visada klausė tetuko suaugo ir tapo tokia kokia visad norėjo būti. - Ji niekad neįsivaizdavo savęs kaip paklusnios mergaitės kokia buvo vaikystėje ,todėl šitas tarpsnis kai ji sako ką nori yra geriausias jos gyvenime ,nes jeigu ji būtu miela ir paklusni jos gyvenimas jai būtu neapkenčiamai nuobodus. - Bet jei aš gelbėsiu tave nuo vestuvių tai ir tu turėsi mane išgelbėti nuo to pasipūtėlio su kurio bando mane suporuot. - Kiek susiraukė nuo tos minties jog ji galėtu ištekėti už kažko ko tikrai nepažįsta. - Jeigu tu sušalsi ir susirgsi ar asmeniškai pati išvirsiu sriubos arba paliepsiu ,kad ją išvirtų nes nuo maniškės galima būtu nusinuodyti. - Sukikeno ir šyptelėjo ,žinoma Gabe mokėjo gaminti ir netgi gerai ,bet kaip jos mama išvyko ji nustojo gaminti ir tarnaitės viską darydavo už ją. Jam priglaudus ją prie krutinęs Gabrielle tik nusišypsojo ir padėjo savo galvą jam ant krutinės. - Gaila neturiu ilgų plaukų iki žemės ,kad mane koks princas išgelbėtu. - Ranka palietė savo banguotus plaukus kurie nebuvo labai ilgi.
Atgal į viršų Go down
Misérable #3


avatar

Age :
devyniolika
Posts :
42

takelis vedantis pro sodą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takelis vedantis pro sodą   takelis vedantis pro sodą Icon_minitime2014-12-31, 00:27

- Prasto melagio, prastas melas, - jau nebesiveldamas į prieštaravimus, visgi pripažino, kad ankščiau minėti žodžiai nebuvo tiesiogiai nukreipti į tiesą. - Jei būtum, priešinga šiems apibūdinimams, susitiktumėm kur kas dažniau, - gudriai šypelėjo, nepraleisdamas galimybės vėl kiek paerzinti šią merginą. Nusekęs brunetęs žvilgsnį į dangų, kuriame rodėsi nė nepastebėtau jau ėmė matytis žvaigždės, Maximilian kiek apsidairė, suvokdamas, kad laikas visgi su šia mergina lėkė nepastebėtai greitai, - Dėl suaugimo kiek pasiginčyčiau, - nusijuokė grįždamas žvilgsniu ties Gabi. Tik va išgirdęs vestuvių gelbėjimo misijos sąlygą, nežymiai papūtė lūpas, kiek susimąstydamas, - Dėl šito dar pasvarstysiu..., - pavartęs akis tarstelėjo, - Nelabai norėtūsi iš to laimingo vaikino atimti, tokią nuostabią merginą. Visgi ne visiems pasiseka, sužadėtines gauti būtent tokias, - na taip, galima sakyti jis ją jau gelbėjo, nuo nepageidaujamo jaunikio. Taip, šis būdas buvo per daug savitas, klampinant mergina vis giliau į jų abiejų komplikuotus santykius, kurių neturėtų tokių būti. Tačiau jis nenorėjo nutolti. - Abejoju, kad man sriuba padėtų taip lengvai pasveikti..., - primerkė akis, kiek susiraukdamas, mat šis aiškiai įsivaidavo tą peršalimo ceremoniją kur kas ilgesnė, visgi norėjosi su rūpestingąją slaugytoją praleisti kur kas daugiau laiko. - Nemanau, kad šiais laikais, princai kopinėja ilgomis kasomis, - tyliau ištarė, vos jai prigludus, ir viena ranka ją apglėbęs, kita švelniai kilstelėjo jos smakriuką, saldžiai įsisiurbiant į Gabrieles lūpytes.
Atgal į viršų Go down
Nadine de la Roche


avatar

Posts :
97

takelis vedantis pro sodą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takelis vedantis pro sodą   takelis vedantis pro sodą Icon_minitime2014-12-31, 01:09

-Bet argi tie susitikimai būtu tokie linksmi jeigu aš būčiau kitokia? - Ji puikiai žinojo ,kad jeigu ji būtu kitokia jų susitikimai būtu perspausti dirbtinomis šypsenomis ir priverstiniu madagumu ,o kam tai patiktu?Tikriausiai nei vienam iš jų.Jam prakalbus apie jos suaugimą ji tik sukikeno. Taip ,su savo tokiais kaprizais ir ginčijimusi ji tikrai atrodė lyg mažytė mergytė ir dėl to net nesiginčijo ,nes tai buvo teisybė. - Aš esu per nuostabi ,kad mane gautu kažkoks pasipūtėlis ir be to jeigu man tektu gultis su juo į vieną lovą ar daugiau ar apsivemčiau. - Net nuo įsivaizdavimo ,kad juos su tuo Gerard galėtu sieti santuokos saitai ją vertė susinervinti ,kas gi norėtu priverstinės santuokos su tuo kurio net akyse nematė. - Na jeigu sirgtum sunkiai tai tada aš tave šiltai apkamšyčiau ,paskaityčiau pasaką ir eitum miegoti ,o aš paslapčia išeičiau ir nebeslaugyčiau tavęs daugiau bei neleisčiau tau daugiau susirgt ,nes slaugyt tave būtu kankynę. - Linktelėjo ir pažiūrėjo į jį ir mielai nusišypsojo. Iš ties ji žinojo ,kad tai nebūtu kankynė ir jeigu jis tikrai susirgtu ji jį aplankytu ir pati savo norų slaugytu. Vos jam pakėlus šiosios smakrą ji pažvelgė į jo akis nusišypsodama. Pajautusi jo šiek tiek šaltas lūpas ji kažkiek pasimetė ,bet jau po kelių sekundžių atsakė į jo bučinį. Gabe tikriausiai ilgą laiką svajojo apie jo lūpas ant savųjų ,bet tai suprato tik pamačiusi jį. Gabrielle žinojo ,jog tas bučinys neišeis į gerą ,kad tai tik sukomplikuos jų santykius ,bet kas gi nenorėtu atsiduoti akimirkai ir pagaliau pajusti tai ko senai troško. Bučinio metu jai buvo nusispjaut į viską ,ji lyg pamiršo viską ,pamiršo tai ,kad be jų dar egzistuoja žmonės ar pasaulis. Gabe tiesiog norėjo jo ,norėjo jo lūpų kurios priklausytu tik jai ,tik gaila jog tai buvo beveik neįmano.
Atgal į viršų Go down
Misérable #3


avatar

Age :
devyniolika
Posts :
42

takelis vedantis pro sodą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takelis vedantis pro sodą   takelis vedantis pro sodą Icon_minitime2014-12-31, 08:28

- Jie būtų....mažų mažiausia dalykiški, - kiek nutesęs savo žodžius, nebyliai linktelėjo, vien įsivaizduodamas, tai, kad ši mergina būtų tokia, kaip kitos... kas išties, vargu ar taip domintų Max. Dabar jį būtent traukė, toks merginos būdas, tokia nevaržoma, nesutramdoma siela, tokią, kurią prisiaukinti regis buvo iššūkis, bet markizui regis neblogai sekėsi, kas dar kartą įrodo, kad šiam visgi visada pavykdavo pasiekti tai ko troško. Gabriellai ir toliau nepametant minties, kad jos vestuvės su nepažįstamu kilminguoju būtų kažkas tai baisaus, vaikinas šyptelėjo, giliai įkvėpdamas. Visgi tai jam patiko. Mintis, kad tuoj ši žavinga merginą, priklausytų kažkam kitam, buvo atžari, o jei dar ir tokiam, su kuriuo ši tikrai nebūtų laimingą, pačiam, kėlė neigiamus jausmus, intuityviai jaučiant, kad šią norėjo nuo to apsaugoti. - Būtum visai netikus slaugytoja, paliktum, mane vieną kankintis, - patempė liūdnai lūpą, kol vėl po akimirkos šio veidą šildė šypsena. Šypsena, kuri tapo įprasta jai esant šalia. Jam įsisiurbus į jaunosios Martel lūpytes, pajutus dar saldesni už jos lūpų skonį atsaką, vaikinas tarsi gavęs pastūmėjimą, nesivaržydamas labiau įsisiurbė, pratęsdamas šildantį bučinį. Dar prieš keletą akimirkų atsargiai mąstęs apie tas viliojančias lūpytes, malonumą ją bučiuojant, dabar galėjo visapusiškai į tai pasinerti. Švelniai pirštais nuo jos smakriuko nuslydęs kaklu, po keletos ilgų, tačiau žaibiškai prabėgusių akimirkų, pasibaigus bučiniui, nenoriai paleido jos lūpas, įkvėpdamas kiek pritrūkto oro, ir apsilaižęs savąsias lūpas, kiek labiau palinkęs, prisilietė jomis, prie Gabi kakliuko, - Na, jei šitai, neapsaugos manęs nuo sušalimo, tuomet tai manau būtų puikūs vaistai, nuo peršalimo, - šiltai nusišypsojo, pažvelgęs į jos akis, bei nė kiek dar neketindamas, šios paleisti iš glėbio.
Atgal į viršų Go down
Nadine de la Roche


avatar

Posts :
97

takelis vedantis pro sodą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takelis vedantis pro sodą   takelis vedantis pro sodą Icon_minitime2014-12-31, 15:41

Tikriausiai Gabe labiausiai norėdavo susitikti su juo todėl ,kad su juo ji galėdavo būti savimi ,galėdavo būti ta išlepinta ,pasipūtusia mergina kokia ir buvo ir jai nereikdavo valdytis ,kad neišsprūstu kokie nors netaktiški žodžiai kurie neatitiktu etikos normų. Gabrielle buvo iš tų kurios tiesiog negalėjo laikytis taisyklių. Ji jau nuo paauglystės jei jai kažko neleisdavo ji visada tai padarydavo nesvarbu ar to norėdavo ar ne. - Nesakiau ,kad palikčiau vieną ,tikriausiai atsiusčiau kokią tarnaitę ,kad tave paslaugytu ,gal netgi gražią. - Šyptelėjo bei ranka užsikišo plaukų sruogą už ausies ,kad jie taip nesidraikytu nuo vėjo. Mergina švelniai padėjo ranką ties jo skruostų ir toliau bučiavo jo lūpas kurių troško jau senai ir pagaliau galėjo jas turėti.Jam atsitraukus Gabe kiek giliau įkvėpė ir atlošė šiek tiek kaklą kai jo lūpos palietė jos kaklą. - Manim kaip vaistu gali naudotis visada. - Sukikeno ir pažvelgė į dvarą kuriame tikriausiai dabar beveik visi tarnai dirbo virtuvėje. Gabė kaip labiau prisispaudė prie jo tvirtos krutinės ir šyptelėjo. Jai buvo taip gera būti su juo ,bet vis dėl to ji žinojo ,kad jam turėtu būti šaltą ,nes jis buvo be savo švarko ,o ir oras nebuvo labai šiltas. - Gal vis dėl grįžtam į vidų ,nes tu tikrai labai peršalsi. - Kad ir kaip ji nenorėjo atsitraukti nuo jo ir ,kad ir kokia savanaudė bebūtu jie gyvena tokiais laikais kaip žmonės net ir nuo mažiausių peršalimu gali mirti. Švelniai pakštelėjusi jam į lūpas ji tik nusišypsojo ir ranką kuri buvo ant jo skruosto ji uždėjo jam ant jo tvirtos krutinės ir pažvelgė į jo akis.
Atgal į viršų Go down
Misérable #3


avatar

Age :
devyniolika
Posts :
42

takelis vedantis pro sodą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takelis vedantis pro sodą   takelis vedantis pro sodą Icon_minitime2015-01-01, 14:44

Vien tai, kaip jų bendravimas keitėsi vos lekiant akimirkom, kaip abipusė trauka ir jausmai, nugali visgi jau pamėgtus vienas kito erzinimus, kur kas mieliau dovanojant vienas kitam švelnumą ir šypseną, rodė kaip šiem dviem jaunuoliam laikas ir aplinkybės buvo mažiausiai svarbios. Šią akimirką nesinorėjo nieko daugiau, mintis buvo apleidusios privilegijų taikomos tiesos, Max net dabar buvo pamiršęs, kas turėjo išties būti šalia jo, ar išvis neturėjo, žvalgantis pagal visus kilmingųjų reikalavimus, dailios, ne ką mažiau kilmingos ir tiesa laisvos, nuo sužadėtuvių merginos. Tik dabar buvo kitaip. Gabriella traukė, markizą lyg uždraustas vaisius, nusidėjelį. - Na, taip, gražios tarnaitės, tikrai labai rūpestingai sugeba slaugyti, apsirgusius kilminguosius, - suspaudė kiek lūpas ir lengvabūdiškai pritariamai linktelėjo. Visgi tai išties buvo vieša paslaptis. - Patariu tau tuos žodžius atsiimti... 'Visada'- tai daug žadantis, žodis, mieloji, kad jį galiu išties rimtai priėmęs, imti naudotis, vos panorėjus, ne tik dabar, bet ir dar iki tolimos ateities, - pakilnojo kiek šelmiškai antakius, perbėgdamas žvilgsniu jos veiduku. Ech, pažadai šiais laikais išties yra per daug svarbus, o ypač jauniausiąjam De Rouge. Šis jų ilgai nepamišta, ir vos panorėjus, nesivaržo tai priminti pasiimdamas, tai kas jo galvą jam priklauso. Nors dabar tai ir taip buvo paprasta. Martel prisiglaudus prie jo, labiau ir taip savo artumu, net priverčiant vaikiną pamiršti, kad šis išties tokiu oru, buvo prisidengęs vien marškiniais, kurie tikrai nebuvo iš storiausios medžiagos, todėl vos Gabei paraginus jį keliauti į vidų dėl vėsaus oro, šis lyg netyčiomis prisiminęs tai, trūktelėjo pečiais, - Jei jau taip reikalauji, galim eiti,panelę Martel, - atsakydamas į jos pakštelėjimą, iškreipe veide šypsena ir nenoriai paleidęs iš savo glėbio, atsistojo prie jos šalia, atsisukant į dvaro pusę, ir apglbęs ją iš šoniuko per liemenį viena ranka, kiek kilstelėjo antakį, šį kartą pasiduodamas vedamas merginos, kur tik ši pageidauja.
Atgal į viršų Go down
Nadine de la Roche


avatar

Posts :
97

takelis vedantis pro sodą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takelis vedantis pro sodą   takelis vedantis pro sodą Icon_minitime2015-01-01, 20:16

Gabe jau puikiai žinojo kaip tarnaitės bando paversti savo gyvenimus geresniais ir bando įsiteikti visiems kilmingiesiems ,tikriausiai todėl jos tėvas ir nusamdė tiek daug jaunų tarnaičių kurios buvo tikrai žavios. - Neatsiimsiu tų žodžių ,atsiimsiu juos tada kaip tuos 'vaistus' pradėsi vartot per dažnai.Juk kas per daug ,tas nesveika. - Mirktelėjo jam akute ir apsilaižė apatinę lūpą. Pažvelgusi į seną dvarą ji greit apžvelgė visas vijokliais apsipynusias sienas ir tiesiog pažiūrėjo į baltas duris. Šitame dvare ,kad ir kokiame prašmatniame ji jautėsi nejaukiai ir įžvelgė tiktais minusus. Jiems pasisukus eiti link dvaro ji dar kartą įkvėpė gaivaus oro ir toliau tyrinėjo niūrų dvarą ,jo šiek tiek nusitrynusias sienas. Priėjusi prie tų baltų durų ji apžvelgė visus ornamentus ir šyptelėjo kaip tarnaitė pravėrė duris į šiltą patalpą.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

takelis vedantis pro sodą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: takelis vedantis pro sodą   takelis vedantis pro sodą Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 

takelis vedantis pro sodą

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Martel-